Top
bg subpage

O nas

Firma Chemikal Partners
powstała w 1999 roku

Firma Chemikal Partners powstała w 1999 roku. Nasze 25-letnie doświadczenie, a także wysoko wykwalifikowana i zmotywowana kadra techniczna oraz zarządzająca, jest w stanie stworzyć produkty spełniające wszystkie Państwa oczekiwania, a także zapewnić kompleksową usługę konfekcjonowania w tym między innymi: rozlewanie, znakowanie, etykietowanie oraz pakowanie.

Posiadamy własne, nowoczesne i zaawansowane laboratorium chemiczne w którym opracowujemy i wdrażamy różnorodne, innowacyjne produkty i technologie. Jesteśmy firmą specjalizującą się w dostarczaniu wysokiej jakości niekonwencjonalnych produktów z zakresu metody UV-utwardzalnej, bazując na oligomerach akrylanowych. Nasza oferta obejmuje również produkty z zakresu manicure takie jak: żele do paznokci, top coat-y oraz płyny pomocnicze, które nie tylko podkreślają naturalną urodę paznokci, ale także zapewniają trwałość i piękny wygląd stylizacji. Poprzez starannie opracowywane formulacje, zapewniamy przede wszystkim bezpieczeństwo i łatwość aplikacji.

Wszystkie produkty będące w naszej ofercie handlowej, produkujemy w naszym laboratorium w Polsce w oparciu o normę ISO 22716 Cosmetics – Good Manufacturing Practices (GMP), dzięki czemu macie Państwo pewność najwyższej jakości wyrobów. Jesteśmy w stanie błyskawicznie reagować na zmieniające się trendy oraz oczekiwania naszych klientów i dostosowywać się do nich.

onas 2

Misją firmy jest budowanie długotrwałych relacji z Klientem, w oparciu o zaufanie i bezpieczeństwo. Jesteśmy elastyczni i gotowi dostosować się do unikalnych potrzeb, oferując wsparcie w procesie produkcji, tak aby zapewnić pełne zadowolenie. Dołącz do nas i przekonaj się jak nasze produkty, możliwości technologiczne, a także nowoczesny park maszynowy, mogą pomóc Ci stworzyć, bądź wykreować własną markę”.  

9165557 paint bucket icon

Rozlewanie

5726984 barcode code qr scan scanner icon

Znakowanie

290148 label price shopping tag tags icon

Etykietowanie

172576 box icon

Pakowanie